Vážení zákazníci, ve dnech 21.9. - 5.10. budeme vyřízovat pouze objednávky modřínových kompostérů JERY a otočných kompostérů JORA. Objednávky ostatních produktů budeme expedovat po návratu z dovolené od 6.10. Děkujeme za pochopení.

Dřevěné kompostéry

Pro zahradu
Odolné zahradní kompostéry ze dřeva české výroby jedno-, dvou- a tříkomorové i velkoobjemové 6m³ přímo od výrobce. Originální design, rychlá montáž, dlouhá životnost. Všechny dřevěné zahradní kompostéry vyrábíme z modřínu. Modřín je po akátu nejodolnějším dřevem, které v ČR přirozeně roste. Na výrobu kompostérů používáme výhradně dřevo ze stromů vyrostlých v ČR

Kompostér JERY
JE RYchlý, snadno si jej sestavíte bez nářadí během jedné minuty. Vyberte si z jedno- dvou- a tříkomorového provedení, velikosti od 1 000 do 3 000 litrů

Kompostér MASIV
Do velkých zahrad jsme navrhli, vyrábíme a zdarma instalujeme odolný dřevěný kompostér MASIV ve dvou variantách 3 000 a 6 000 litrů. Tříkomorový systém s odnímatelnými předními stěnami a vnitřními přepážkami usnadňuje překopávání a promíchávání kompostovaného materiálu. 

Pro byt
Dřevěný Vermikompostér Kompostuj.cz 2v1 z naší dílny má velkou kapacitu a poslouží díky pevné konstrukci hned dvakrát: jako bytový kompostér a zároveň stolička na sezení.  

Modřínový kompostér je investice, která se vyplatí

#ShowMore#

  • Hlavním materiálem je modřínové dřevo, které je klimaticky neutrální a na rozdíl od plastových kompostérů nevytváří uhlíkovou stopu.
  • Ekologické provedení kompostérů podtrhuje jeho dlouhá životnost, která je dále posílena možností snadné opravy a dodání náhradních dílů.
  • Všechny typ vyráběných kompostérů lze při výrobě modifikovat podle přání zákazníka.
  • Ke kompostérům JERY a masiv lze vyrobit pozorovací okénko.
  • Dokoupením třech dílů k dvoukomorovému kompostéru JERY získáte plnohodnotný kompostér tříkomorový. Pokud si tedy nejste jisti, zda plně využijete kapacitu tříkomorového kompostéru, můžete zakoupit kompostér dvoukomorový a později si kdykoli jeho kapacitu rozšířit bez nutnosti pořizovat nový kompostér.
  • Životnost kompostéru lze po několika letech používání prodlužovat ošetřením kompostéru přírodním olejovým nátěrem.
  • Zahradní kompostéry lze doplnit ochranou proti vniknutí hlodavců, rovněž je lze dovybavit, aby jednotlivé komory kompostéru byly uzamykatelné.
  • Ke kompostérům získáváte bezplatný poradenský servis.
  • K vermikompostéru získáváte žížaly zdarma.
 

Nejprodávanější

1850
222181185022218
Značky

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem