Affiliate program

Dělejte co Vás baví a my Vás odměníme

využijte partnerský affiliate program e-shopu Ekonákup.cz

 

 1. Pro koho je určen?

Pro každého koho baví psát, natáčet videa, vytvářet podcasty, nebo nabízí své výrobky a služby prostřednictvím internetu. Pro každého, kdo směřuje k udržitelnému a odpovědnému způsobu života, chce žít ekologičtěji, vědoměji a zdravěji, kdo chce vyloučit ze své domácnosti chemii a nešetrné obaly. Pro všechny, kdo podporují domácí nebo komunitní kompostování.

 1. Jak program funguje?

Díky partnerskému (affiliate) programu získáváte provize z uskutečněných objednávek, které vytvořili návštěvníci, které jste k nám přivedli ze svého unikátního provizního odkazu. Získáte tak prostředky za objednávky své rodiny, přátel i širšího okruhu známých a příznivců, kteří od vás přišli na náš web.

 1. Kolik z partnerského programu získám ?

Z každé objednávky realizované díky odkazu z Vašich stránek získáváte provizi 5% z ceny včetně DPH, to znamená přibližně 6 % z ceny bez DPH. Například z každého nákupu populárního tříkomorového dřevěného kompostéru Jery za 10 000,-Kč bez DPH získáváte 605,-Kč. Zákazník nemusí nakoupit hned, jak se dostane na naše stránky ekonákup.cz. Veškeré nákupy, které uskuteční do jednoho měsíce se zhodnotí a je Vám za ně připsaná provize.   .

 1. Jak se zaregistrovat a přihlásit

Abyste se mohli stát naším affiliate partnerem, zaregistrujete se zde. Aktivujeme pro Vás partnerský program. Poté Vám přijde potvrzovací e-mail se jménem a heslem.

Po přihlášení si budete moci na své webové stránky umístit banner nebo textové odkazy, které si vyberete z naší nabídky. Když na tento odkaz lidé na Vašem webu kliknou a nakoupí u nás zboží, získáte od nás provizi ve výši 5 % z  realizované objednávky (z ceny včetně DPH bez dopravy).

 1. Další informace.

Výplatu provádíme po završení částky 400 Kč, minimálním zúčtovacím obdobím je jeden měsíc.
Výplata může být provedena na základě faktury, smlouvy, nebo poukazem na nákup zboží. 
Podrobné podmínky obchodní podmínky pro affiliate program Ekonakup.cz naleznete ZDE

 1. Materiály pro partnery
 • reklamní textové odkazy
 • reklamní bannery (statické)
 • reklamní bannery (dynamické)
 • produktové fotografie - na vyžádání
 1. Vhodný způsob prezentace

Blogy, magazíny o zdravém životním stylu, bydlení a zahradě, affiliate ministránky.

 1. Affiliate manažerka

Kontakt: obchod@ekonakup.cz