Kompostovatelné sáčky, tašky a pytle

Věděli jste, že kuchyňský odpad zabere v popelnici se směsným odpadem 40 % místa?  Když se ho rozhodnete vytřídit a zkompostovat, získáte navíc cenný biomateriál použitelný jako hnojivo! V této kategorii najdete dva typy košů, které vám váš záměr usnadní –  BioMat AirBox a Stelo. K nim přirozeně patří startovací a náhradní sady sáčků z recyklovaného papíru, kraft-papíru a z kompostovatelného plastu.

Používání sáčků zvyšuje hygienu třídění a usnadňuje manipulaci s bioodpadem. Papírové sáčky se v kompostu rozloží a dodají mu potřebnou uhlíkatou složku. Kompostovatelný plast vyrobený na bázi kukuřičného škrobu se dá v suchém prostředí libovolně dlouho skladovat, nerozmočí se ani při extrémní vlhkosti a zároveň je paropropustný. Po naplnění odpadem sáček spolu s obsahem vyhodíte na kompost, kde se díky přítomnosti aerobních bakterií a vlhkosti teprve rozloží.

Kromě různě velkých kompostovatelných sáčků na bioodpad si můžete pořídit také svačinové sáčky, tašky, objemné pytle (120 l), sáčky na psí exkrementy vyrobené z kompostovatelného plastu a navíc pytle na zahradní odpad (90 l) z kraft-papíru.

 

Nejprodávanější

31
459131459
Značky

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem