Vyvýšené záhony a záhonové obruby

Vyberte si ze širokého výběru vyvýšených záhonů a záhonových obrub z naší jedinečné kolekce, které s pečlivostí navrhujeme, vyrábíme a inovujeme na základě našich vlastních zkušeností s jejich používáním již od roku 2012. 

Vyvýšené záhony: cesta k bohaté úrodě

Začínáte-li se zahradničením, nebo jste již zkušenými zahradníky, vyvýšené záhony jsou skvělou volbou pro každého. Poskytují vašim rostlinám ideální podmínky pro růst, usnadňují péči o zeleninu a květiny a přináší radost z bohaté sklizně. 

Kontrola půdy pro zdravý růst rostlin

Vyvýšené záhony umožňují upravit složení půdy. To je zvláště výhodné, když potřebujete umístit záhonky na místo, kde je půda nekvalitní, ať už příliš kamenitá, velmi jílovitá a tudíž špatně propustná nebo naopak příliš písčitá. Vyvýšené záhony tak poskytují možnost vytvořit optimální prostředí pro pěstování rostlin a dosažení lepších výsledků.

Ochrana proti plevelům a snadná péče

Při zakládání záhonů je výhodné použit na dno mulčovací vrstvu, která brání prorůstání plevelů do záhonu. Místo pletí tak získáte více času na péči o rostliny. Doporučujeme použít obyčejné papírové kartony. U některých našich vyvýšených záhonů vybavených ochrannou textilii máte možnost zvolit mezi konvenční geotextilií a ekotextilií ze 100% biomasy s přírodními vlákny. Doporučujeme zvolit ekotextlili, která na rozdíl od konvenční netkané textilie nezatěžuje životní prostředí, 

Pohodlné zahradničení pro každého

Díky vyvýšeným záhonům se péče o zahradu stává snazší a příjemnější. Tyto záhony snižují únavu a obtíže spojené s prací v zahradě, což přináší ještě větší potěšení z pěstování. Objednejte si naše vyvýšené záhony ještě dnes a užijte si zahradničení s lehkostí a radostí! 

 

Nejprodávanější

157
829011578290
Značky

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem