Nádoby na bioodpad, odpadkové koše

Začali jste s tříděním odpadu nebo jste již ostřílení "třídiči"?
Gratulujeme vám k udržitelnému přístupu! Ať už třídíte doma, v kanceláři nebo třeba ve škole, abyste měli separaci odpadu co nejjednodušší, přinášíme vám výběr osvědčených pomůcek. Většinu z nich sami využíváme už řadu let – a některé z nich jsou s námi už tak dlouho, že si ani nevzpomínáme, kdy jsme je začali používat poprvé! U těch už počítáme v řádu dekád. 

Jelikož se specializujeme již od roku 2003 na podporu kompostování a péče o půdu (na www.kompostuj.cz najdete mnoho užitečných informací a na www.ekodomov.cz i služeb), s vášní testujeme různé nádoby na bioodpad, které se objeví na trhu, a rádi se s Vámi podělíme o letité zkušenosti. 

Biomateriál / bioodpad

Se separací vám pomohou odvětrávané koše BioMat AirBox či Stelo doplněné kompostovatelnými sáčky, kuchyňské plechové nádoby, anebo novinka - české nádoby od Plastia. Orientaci vám usnadní námi navržené a osvědčené samolepky TŘÍDÍM BIO s piktogramy (menší na koše, velké na hnědé popelnice)  

Papír, plast sklo 
S tříděním ostatního odpadu si poradíte díky odpadkovým košům Urba a Urba Plus, plastovým nádobám a taškám na tříděný odpad s popisem. 

 

Nejprodávanější

35
21391352139
Značky
 

Stránka 1 z 3 - 38 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 38 položek celkem