• 1 z 3
 

Vyvýšený modřínový záhon EKODOMOV GROW 4v1 120x120x44cm se sítí proti hlodavcům

Neohodnoceno
 

Hlavní součást uceleného pěstebního systému. Usnadňuje pěstování na malé ploše, maximalizuje výnos, eliminuje škůdce a prodlužuje pěstební sezónu. Zvýšená ochrana a trvanlivost dřeva vyložením záhonu nopovou fólií, ochráněno proti prohrabání hlodavců trvanlivou svařovanou sítí. 

Dostupnost Vyrábíme na zakázku: 1 - 3 týdny
5 300 Kč
4 380 Kč bez DPH
   
Kód produktu E99486-2
Kategorie Vyvýšené záhony a záhonové obruby
 

Záhony jsou vyrobeny z vysoce smolnatého modřínového dřeva z českých lesů. Modřín patří k nejodolnějším druhům dřeva a jeho trvanlivost se výborně osvědčila i na modřínových kompostérech JERY, jejichž trvanlivost bez jakékoli údržby přesahuje 10 let. Záhony jsou vyloženy nopovou fólií, která umožňuje dýchání dřeva a snižuje přímý kontakt dřeva s biologicky aktivním pěstebním substrátem.

Pro zvýšení ochrany dřeva a zabránění prorůstání plevelů do záhonů doporučujeme následující postup: 
- na místě instalace záhonu po obvodu obruby odstranit drny trávy
- do prohlubně vložit mulčovací fólii (dodávaná se záhonem)
- fólii zasypat kačírkem.
Tím se okolo záhonu utvoří pošlapová plocha chráněná před prorůstáním plevelu a zvýší se rovněž trvanlivost záhonu. Pletivo připevněné na dno záhonu zabraňuje prohrabání hlodavců a dalších škůdců do záhonu. 

Záhony jsou dodávány rozložené, balení obsahuje:
- Podrobný návod na sestavení
- Veškerý montážní a spojovací materiál
     - Spojovací materiál je koncipován na hvězdičkové klíče torx TX 20 a TX 30. Máte-li k dispozici elektrický šroubovák s uvedenými nástavci, urychlíte si montáž.
     - K záhonům dodáváme kličkové montážní klíče, montáž tak lze snadno zvládnout i bez jakéhokoli vybavení jen s použitím přiložených montážních klíčů.
- Mřížka SFG

Mřížka SFG
ze záhonu učiní čtverčkovou zahrádku. Metoda 'čtverečková zahrádka' zpřehledňuje a usnadňuje pěstování, zjednodušuje tvorbu osevního plánu a je vynikající pro pěstování s dětmi i pro začínající zahrádkáře. Doma nebo i při školním pěstování dítě může tak samo pečovat o jeden čtvereček záhonu o velikosti 30 x 30 cm, nebo si rozvrhnout pěstování do více čtverců. 

Při použití pěstebního substrátu Ekodomov Grow, který si můžete též namíchat sami podle přiloženého návodu, doslova sklidíte úspěch v podobě bohaté úrody. 

K záhonu můžete dále zakoupit:
- Treláž pro vertikální pěstování. Díky treláži výrazně zvýšíte pěstební plochu záhonu a plně rozvinete výhody pěstebního systému Ekodomov Grow, při kterém na jednom záhonu můžete kombinovat nízké rostliny, jako jsou ředkvičky, mrkev, salát, s pnoucími jako jsou hrášek, fazole, okurky, nebo vysokými jako například rajčata.
- Pěstební substrát Ekodomov Grow, který nabízí vzdušný a vodozádržný materiál s vyváženým obsahem živin pro úspěšné pěstování zeleniny, bylinek i květin
- Fóliovník Ekodomov Grow pro prodloužení pěstební sezóny, který se aplikuje přímo na záhon a váš záhon se tak promění v malý skleník chránící rostliny před výkyvy teplot a urychluje růst zejména v jarních a podzimních měsících. 

Zásilka je dpdívína ve 2 balících: 28 kg + 8,8 kg

Podobné produkty

Hmotnost 36.8 kg
velikost záhonu (?) 120 x 120 x 44
ochrana dřeva odvětráním (?) ANO
ochrana proti prohrabání hlodavců (?) ANO
pevné dno záhonu (?) NE
treláž Ekodomov Grow pro vertikální pěstování oka sítě 10 x 10 cm (?) NE
mřížka SFG pro pěstování metodou square foot gardening (?) NE
pěstební substrát Ekodomov Grow (?) NE
fóliovník Ekodomov Grow pro prodloužení pěstební sezóny (?) NE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: