• 1 z 9
 

Vermikompostér EkoWormGrow dvou patrový + žížaly zdarma

Neohodnoceno
 

Vermikompostér z modřínového dřeva, kombinující design a odolnost modřínového dřeva s technickým řešením opírající se o zkušenosti s vermikompostováním od roku 2004. Dřevo je ošetřeno lněným olejem. Součástí dodávky je násada žížal

Dostupnost Výroba Ekonákup: 3 - 7 týdnů
3 900 Kč
3 223 Kč bez DPH
   
Kód produktu E104-03KP
Kategorie Vermikompostéry
 

Vermikompostér v interiéru nabízí luxus pro uživatele i pro žížaly. Masivní modřínové dřevo nabízí vysokou estetickou hodnotu v interiéru a zároveň zaručuje vysokou odolnost proti vlhkosti. Vermikompostér EkoWorGrow navazuje na bohaté zkušenosti s použitím modřínového dřeva pro výrobu kompostérů JERY, které nyní svým uživatelům slouží již více než 13 let. Odolnost dřeva je posílena ekologickým lněným olejem, který se velmi snadno aplikuje a lze tak ochranu dřeva průběžně obnovovat.

Kompostér je tvořen dvěma patry, které na sebe dosedají a lze je snadno doplnit o třetí patro a vznikne tak plnohodnotná třípatrová verze kompostéru. Dno jednotlivých pater je osazeno pevnou poplastovanou kovovou mřížkou, aby žížaly mohly mezi patry prolézat. Do prvního patra je vložena papírová lepenka pro minimalizaci propadávání materiálu při zahájení kompostování. Papírová lepenka se během kompostování rozloží. Do druhého patra se lepenka nevkládá, aby žížaly mohly pohodlně migrovat mezi spodním a horním patrem. Nosný rám je z vrchní strany osazen geotextílií, která slouží jako filtr při prokapávání žížalího čaje, zároveň zachytává žížaly, aby se mohly snadno vrátit zpět do vermikompostéru, Na zachytávání žížalího čaje je pod kompostérem plastová nádoba. 
 
Kompostér je zakryt pevnou biodeskou, se zarážkami, které nahrazují pant a deska se tak dá snadno odklápět ze dvou stran a je tak zajištěn snadný přístup do kompostéru. Pevná deska zároveň umožňuje využít kompostér jako stoličku na sezení, nebo jako odkládací stolek. Deska je ošetřena nezávadným vodou ředitelným akrylovým lakem, aby byl maximálně usnadněn úklid a čištění desky. 

Kompostrukce kompostéru je navržena způsobem, který umožňuje nepoužívaná patra skladovat přímo pod kompostérem, tím lze ušetřit místo na skladování nepoužívaného patra / pater a zároveň kompostér po celou dobu své funkce má shodnou výšku,

Podobné produkty

Hmotnost 7 kg
světlá šířka patra 36 cm
světlá délka patra 56 cm
světlá výška patra 10 cm
celková šířka kompostéru 45,5 cm
celková délka kompostéru 64 cm
celková výška kompostéru (se dvěma patry) (?) 58 cm
počet pater 2
povrchová úprava (?) ANO
startovací násada žížal ANO
vyjímatelný záchytný rám žížal ANO
Nádoba na zachytávání žížalího čaje / hotového kompostu ANO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: