Novinka
 

Mřížka EKODOMOV GROW 120 x 120 cm

Neohodnoceno
 

Pro pěstování metodou čtverečková zahrádka (Square Foot Gardening). 

Dostupnost Výroba: 1 - 2 týdny
390 Kč
322 Kč bez DPH
   
Kód produktu E99486-7
Kategorie Pěstujeme
 

Mřížka EKODOMOV GROW opticky rozdělí plochu záhonu na čtverce o velikosti 30 x 30 cm. Záhon tak promění ve čtverečkovou zahrádku (Square Foot Gardening). Tato metoda zpřehledňuje a usnadňuje pěstování, zjednodušuje tvorbu osevního plánu a je vynikající pro pěstování na malém prostoru, pro začátečníky a pro pěstování s dětmi. 

Metoda čtverečková zahrádka je báječná i pro školní pěstování, umožňuje každému zahradníčkovi mít svůj vlastní kousek půdy - svůj čtvereček.

Při použití Pěstebního substrátu EKODOMOV GROW, který si můžete sami připravit podle přiloženého návodu, se budou mít rostliny jako v bavlnce. Kyprá půda umožňuje kořenům snadné prorůstání, substrát má nižší hmotnost než běžná zemina a je tak vhodný i při pěstování na terasách a balkonech, kde je vhodné hlídat zatížení konstrukce.  

Mřížka EKODOMOV GROW je součástí modulárního systému Vyvýšených záhonů EKOMOV GROW 120 x 120 cm, se kterými se dodává. Mřížku EKODOMOV GROW lze rovněž použít pro jakékoli záhonové obruby o rozměru 120 x 120 cm. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: