Nadměrná zásilka
  • 1 z 3
 

Komunitní kompostér SIVA TRIO (pro 15 - 22 domácností)

Neohodnoceno
 

Originální český design, zateplený, uzamykatelný, spolehlivě odolá vandalům i vniknutí hlodavců.

Dostupnost Vyrábíme na zakázku: 2 - 4 týdny
41 718 Kč
34 478 Kč bez DPH
   
Kód produktu E103-10KP
Kategorie Komunitní kompostéry
 

Tříkomorový kompostér pro bytovou a sídlištní zástavbu. 

Originální design, zateplený, uzamykatelný, spolehlivě odolá vandalům i vniknutí hlodavců.

Pořizovací náklady na 1 domácnost při zapojení 22 domácností: 1567,-Kč. 

K dispozici je i menší dvoukomorová varianta SIVA DUO.

Omezte množství komunálního odpadu z vašeho bytovému domu či sídliště až o 40% a snižte náklady na svoz odpadu pořízením jednoho z našich komunitních kompostérů! Jistě oceníte jednoduchou instalaci, snadnou obsluhu, nulové provozní náklady a dokonalé zabezpečení proti vniknutí nežádoucích hlodavců. Kompostéry SIVA vynikají svojí vysokou odolností a můžete je tak bez obav umístit do veřejně přístupného prostoru. Kompostéry SIVA svojí kapacitu umocňují rychlým a efektivním procesem kompostování (4 - 6 týdnů). Rozložený materiál můžou pak obyvatelé nadále využít jako vysoce kvalitní hnojivo a podpořit kvalitu půdy v komunitních zahrádkách či bytech.

Komunitní kompostér je vyroben z recyklovaného plastu a je navržen tak, aby byly zabezpečeny všechny potřebné funkce kompostování a bylo minimalizováno riziko vzniku zápachu a kontaminace kompostu nežádoucími příměsemi.

Kompostér je určen pro venkovní použití. Je izolován, aby v zimních měsících nezamrzal. Víko chrání kompost proti promáčení deštěm.

U dna kompostéru je rošt, který zabezpečí odvod přebytečné vody a pomáhá k provzdušnění kompostu, čímž se minimalizuje riziko zápachu vznikající hnitím odpadu v anaerobních podmínkách.

Kompostér je uzavřený a díky roštu u dna je chráněný proti drobným hlodavcům. Je uzamykatelný, klíč získá pouze zapojená skupina osob. Uvedený typ je tříkomorový. Zámky je potřeba řešit individuálně, nejsou součástí dodaného produktu.

Rozměry:  200 cm x 120 cm x 66 cm (šířka x výška x hloubka)

Hmotnost: 210 kg

Kompostér je dodáván ve smontovaném stavu. Vzhledem k rozměrům, hmotnosti a odborné instalaci nelze kompostér zasílat poštou! 

Doprava: Cenu dopravy kalkulujeme dle vzdálenosti a počtu kompostérů, zavolejte nebo napište, dopravu Vám naceníme (základní sazba je 12,- Kč bez DPH / 1 km).

Cena kompostéru již zahrnuje: nakládku, vykládku, instalaci, podkladový štěrk, výkop, vyplnění podkladovým štěrkem a osazení kompostéru na rovném terénu.

Terénní úpravy: V případě provádění terénních úprav pro vyrovnání terénu před osazením kompostéru (svah) je cena úprav kalkulována individuálně.

Podobné produkty

Hmotnost 210 kg
Vyrobeno v ČR
Přeprava: nadměrná zásilka

Kompostujeme na sídlišti


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: