Nadměrná zásilka
  • 1 z 9
 

JERY CAT - víko a ochrana proti hlodavcům (na 1 komoru)

Neohodnoceno
 

Na všechny kompsotér JERY i MASIV. Spolehlivě zabrání hlodavcům využívat váš kompostér jako příbytek či jídelnu a kolemjdoucím vhazovat nežádoucí odpadky.  

Dostupnost Vyrábíme na zakázku: 3 - 4 týdny
4 250 Kč
3 512 Kč bez DPH
   
Kód produktu E99637-01
Kategorie Zahradní kompostéry
 

Zabezpečení kompostérů JERY a MASIV

Zvláště v městské zástavbě, kde množství kuchyňských zbytků tvoří obvykle větší podíl kompostovaného materiálu, se mohou kompostéry stát příbytkem pro hlodavce.Ke kompostérům JERY i MASIV proto nabízíme doplňující zabezpečení. 

Stěny:
Stěny kompostéru jsou chráněny pevným voliérovým pletivem s okem 13 x 13 mm, které se instaluje na vnitřní stranu kompostéru.
Dno: Proti podhrabání slouží masivní plastový rám s voliérovým pletivem, který se vsazuje na dno kompostéru. Masivní recyklovaný plast je vysoce odolný proti mechanickému poškození a nepodléhá rozkladným procesům i když je zcela zahrnut bakteriálně aktivním kompostovaným materiálem.
Víko: Proti vniknutí hlodavců do kompostéru vrchem slouží víko, které je rozděleno na dvě části. Do kompostéru je tak možné přistupovat i s instalovaným víkem z obou stran. Vkládání materiálu do kompostéru je tak snadné a rychlé.

Zabezpečení proti hlodavcům zachovává kompostéru JERY všechny jeho výhody snadného otevírání i překopávání. 

Většinou stačí jedna sada JERY CAT

Sada JERY CAT na všechny námi vyráběné modely kompostéru JERY i MASIV je vždy pro jednu komoru: 
JERY UNO 1000 litrů 
JERY DUO 2000 litrů 
JERY DUO 1400 litrů - sada je pro větší (vkládací) komoru *
JERY TRIO 3000 litrů - krajní komora 

* Jestliže již kompostér JERY DUO 1400 vlastníte a JERY CAT objednáváte dodatečně, uveďte prosím do poznámky "JERY CAT DUO 1400",  (sada se liší rozměrem od ostatních modelů). 

Vzhledem k systému plnění a překopávání vícekomorových kompostérů JERY, kdy se čerstvý materiál ke kompostování vkládá vždy do jedné (u JERY TRIO krajní) komory, je v naprosté většině případů dostačující, když se proti hlodavcům zabezpečí pouze vkládací komora. Do druhé komory se materiál dostává obvykle už ve vyšším stádiu rozkladu a není pro hlodavce atraktivní. Pokud však chcete mít vyšší míru jistoty, můžete si objednat zabezpečení pro dvě komory, v případě tříkomorového kompostéru i pro všechny tři komory. 

Budete-li chtít zabezpečit více než jednu komoru kompostéru JERY, objednejte počet zabezpečení JERY CAT podle počtu komor, které si přejete zabezpečit.

Jste-li již majiteli našich kompostérů JERY a ochranu JERY CAT objednáváte dodatečně, do poznámky vždy uveďte, k jakému typu kompostéru zabezpečení objednáváte. Rámy na dna kompostéru se pro jednotlivé komory odlišují.

Součásti dodávky pro jednu sadu JERY CAT:

  • 1 ks spodní rám s voliérovým pletivem 4 ks voliérové pletivo s drátěnými skobičkami na instalaci pletiva 1 ks víko kompostéru

Instalace zabezpečení JERY CAT na kompostér JERY

1) vykliďte první komoru kompostéru
2) rozeberte první komoru kompostéru na jednotlivé desky
3) urovnejte dno kompostéru do roviny
4) drátěnými skobičkami, které jsou součástí dodávky přichyťte voliérové pletivo vnitřní stěnu kompostéru
5) sestavte zpět rozebranou komoru kompostéru
6) uložte na sestavenou komoru víko kompostéru

V případě, že zabezpečení proti hlodavcům instalujete do více komor JERY, postupujte shodně jako u první komory kompostéru. 

Tloušťka prken: 2 cm
Jedná se o výslednou tloušťku prken, tloušťka před hoblováním: 2,2 cm

Podobné produkty

Hmotnost 22 kg
rozměr balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: