Rozsáhlý pozemek (nad 2000 m²)

Robustní kompostéry s extrémní kapacitou pro rozsáhlé zahrady.

Pro majitele rozsáhlých pozemků nad 2000 m² jsou ideálním řešením velkokapacitní kompostéry nad 6000 litrů. Tyto kompostéry jsou navrženy pro efektivní zpracování organického materiálu, jako je tráva, listí, větve a další zelený odpad, který se na velkých zahradách často hromadí. S jejich robustní konstrukcí a vysokou kapacitou můžete snadno a spolehlivě kompostovat velké množství materiálu, čímž přispějete k udržitelnosti a kráse vaší zahrady. 

Bezpečné kompostování: Ochrana před nežádoucími hosty

Ideální pro skladbu kompostu a také ekonomické je spolu se zahradním bioodpadem kompostovat i kuchyňský biomateriál. Tam, kde hrozí výskyt hlodavců nebo třeba rozrabávání psem, doporučujeme uzamčený kompostér JORA anebo dřevěný JERY či MASIV opatřený dokonalou ocharnou JERY CAT s víkem. Tento volitelný doplněk spolehlivě zabrání hlodavcům využívat váš kompostér jako příbytek či jídelnu.

Další informace a inspirace

Pokud hledáte více informací o efektivním využití velkokapacitních kompostérů nad 6000 litrů, doporučujeme si přečíst článek Efektivní kompostování 13 kubíků ve Waldorfské škole Praha Jinonice na našem blogu

 

Nejprodávanější

1850
278821185027882
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem