AKCE: K vybraným vermikompostérům žížaly ZDARMA!
  • 1 z 2
 

Žížaly do vermikompostéru - zásilka (s krabicí)

 
Dostupnost Na dotaz
400 Kč
348 Kč bez DPH
   
Kód produktu E102-02KP
Kategorie Vermikompostéry
 

Důležité upozornění:

  • Dopravcem dodáváme žížaly pouze za příznivých venkovních teplot zabalené ve speciální krabici, která jim zajistí dobré životní podmínky. Náklady na krabici se promítají do celkové ceny.
  • Při OSOBNÍM ODBĚRU u nás v Ekonákupu na Praze 6 lze žížaly pořídit celoročně
  • V zimním období (listopad - únor) a v letním období (květen - září) vzhledem k riziku úhynu během přepravy termín vždy domlouváme dle počasí.
  • Žížaly odesíláme od pondělí do středy 
  • Násadu žížal dodáváme přednostně k zakoupenému vermikompostéru, samostatně Vám je umíme dodat v závislosti na tom, jak se zrovna množí...

Při vermikompostování se využívá schopnosti žížal přeměňovat rostlinné zbytky na velmi kvalitní organické hnojivo - vermikompost. Tento způsob kompostování ocení lidé, kteří nemají vlastní zahradu, na které by mohli kompostovat. Vermikompostér lze umístit do prostoru, kde se teplota pohybuje mezi 10 - 25º C: na chodbu, na balkón (duben-říjen), do garáže, sklepa, dílny, kuchyně, do třídy ve škole či do kanceláře. Při dodržování správných zásad vermikompostování obsah kompostéru nezapáchá.

Vermikompostéry VermiHut používáme již mnoho let v našich domácnostech i v kanceláři na Praze 6 - Dejvicích. Máte-li zájem, můžeme Vám po předchozí domluvě ukázat, jak vermikompostér funguje. Uvidíte patra plná žížal, bioodpadu i hotového vermikompostu. A jako bonus Vám ukážeme malý zázrak - žížaly v otočném kompostéru Jora, kam se nám náhodou dostaly a kde se už dva roky výtečně množí a produkují báječný vermikompost.

Více o vermikompostování najdete na stránkách:

Potřebujete žížaly ve větším množství pro zahradní vermikompostování? Kontaktujte nás na obchod(zavinac)ekonakup.cz.

Hmotnost 3.5 kg

Jak založit vermikompostér


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.