Odvětrávaný koš BioMat AirBox® (8 litrů)

Odvětrávaný koš BioMat AirBox® (8 litrů)

Dostupnost: skladem
Kód: E530
Přepravní hmotnost zboží: 0.4kg
133,‐110,‐ bez DPH
×

Slupky z kuchyně patří mezi cenný organický materiál, nedopusťte, aby skončil ve směsném odpadu, který navíc díky organickému odpadu navíc často zapáchá.  Pro pohodlné třídění můžeme více než doporučit náš koš BioMat AirBox, který bude jistě vhodným doplňkem do vaší kuchyně. Ke koši dále komplementárně nabízíme sáčky z kompostovaného plastu nebo papíru. Sáčky ze škrobového plastu se nerozmočí ani při extrémní vlhkosti a přesto umožňují vlhkému materiálu uvnitř sáčku odpar přebytečné vody. Sáčky jsou tak vhodné i na čerstvé potraviny či pečivo a umožňují opakované použití. Papírové sáčky oproti plastovým navíc kompostu dodávají uhlíkatou složku, která často ve zbytcích materiálu z potravin chybí.

Koš na kuchyňský organický materiál.

Nový design košů BioMat.

Kvalitní prověřený výrobek, nabízející vysoký komfort za skvělou cenu. Snadná údržba, odolná konstrukce s plným dnem zamezujícím nežádoucím únikům výluhu z bioodpadů posouvá tento koš daleko před konkurenční výrobky, které se snaží přiblížit ideálním podmínkám koše BioMat Combi, ve kterém jako v jediném sáček visí, nedotýká se dna a je tak ideálně odvětráván ze všech stran.

Rozměry koše BioMat AirBox®: Š 240 x D 195 x V 255 mm

Odvětrávaný koš AirBox® je vhodný pro vícečlenné domácnosti a doplňuje řadu košů BioMat o variantu, kdy je přímý pohled na sáček s bioodpadem zakryt úhlednou stěnou koše.

Dlouholetý vývoj a sledování potřeb při práci v domácnosti vedlo u této varianty koše k maximálnímu zjedodušení a zaoblení tvarů, aby údržba koše byla snadná. Proti jiným odvětrávaným košům omezil výrobce u modelu AirBox perforaci dna. Tím je dosaženo při mírném snížení odparu 100% bezpečnosti proti nežádoucímu výtoku výluhu z koše při případném narušení sáčku. Masivní konstrukce a pevné železné držadlo s výstupky pro snadné zavěšení umožňuje variantní umístění koše jako nádoby samostatně stojící či zavěšené. Rozměry koše jsou přizpůsobeny pro snadné zavěšení do kuchyňské linky. Uchycení držadla je odděleno od horní hrany koše, aby bylo umožněno kvalitní upevnění sáčku přes lem.

Pokud se rozhodnete pro variantu Start set AirBox® nebo Start set AirBox® Single, získáte koš a 75 sáčků, kde bude každý 10. sáček zdarma po dobu jednoho roku!

Koš na bioodpad bioMat® AirBox® v kostce:

  • Odvětrávaný koš určený k hygienickému třídění bioodpadu v bytě
  • Speciálně vyvinutý pro 100% kompostovatelné sáčky
  • Víko s mikroperforací umožňuje odvětrávání a brání hmyzu ve vlétnutí do koše
  • koš bioMat® AirBox® lze snadno zavěsit na zeď či do kuchyňské linky pomocí dvou šroubků
  • koš je snadno omyvatelný, dno koše má nízké zaoblené výstupky
  • vysušuje bioodpad a snižuje jeho případný zápach

Dodavatel: HBABio, spol. s r.o.


Odvětrávaný koš BioMat AirBox® (8 litrů)
Odvětrávaný koš BioMat AirBox® (8 litrů)