Odvětrávaný koš BioMat Combi®

Odvětrávaný koš BioMat Combi®

Dostupnost: skladem několik posledních kusů
Kód: E5010
Přepravní hmotnost zboží: 0.9kg
295,‐267,‐221,‐ bez DPH
×

Slupky z kuchyně patří mezi cenný organický materiál, nedopusťte, aby skončil ve směsném odpadu, který navíc díky organickému odpadu navíc často zapáchá.  Pro pohodlné třídění můžeme více než doporučit náš koš BioMat AirBox, který bude jistě vhodným doplňkem do vaší kuchyně. Ke koši dále komplementárně nabízíme sáčky z kompostovaného plastu nebo papíru. Sáčky ze škrobového plastu se nerozmočí ani při extrémní vlhkosti a přesto umožňují vlhkému materiálu uvnitř sáčku odpar přebytečné vody. Sáčky jsou tak vhodné i na čerstvé potraviny či pečivo a umožňují opakované použití. Papírové sáčky oproti plastovým navíc kompostu dodávají uhlíkatou složku, která často ve zbytcích materiálu z potravin chybí.

Koš BioMat Combi je speciální držák na kompostovací sáčky pro ukládání biologicky rozložitelného odpadu v domácnosti. Koš může stát samostatně nebo jej lze zavěsit na speciální konzolky (jsou součástí dodávky) do kuchyňské linky.

Rozměry: šířka 295 mm, délka 200 mm, nastavitelná výška 375/265mm

Ke koši lze zakoupit kompostovatelné sáčky

Odvětrávací systém bioMat-Combi byl speciálně navržen pro praktický a zároveň hygienický způsob domácího sběru bioodpadu. BioMat-Combi je perfektním řešením pro biologicky rozložitelné kompostovací sáčky vyrobené z kukuřičného a bramborového škrobu ve velikostech od 5 do 15 litrů.

BioMat-Combi je dodáván jako kompletní sada, obsahuje konzole pro montáž do kuchyňské linky. Může být používán několika různými způsoby:

  1. volně stojící
  2. připevněný na zdi nebo dvířkách kuchyňské linky
  3. je přizpůsobitelný výškou tak, aby se hodil na různé velikosti sáčků pro jedno- i vícečlenné domácnosti

Jedinečný systém uchycení kompostovacích sáčků bioMat-Combi vylučuje obvykle špinavé koše. Zaručuje, že kompostovací sáček větrá ze všech stran, což je důležité pro zabránění předčasného rozkladu a zápachu. Dále se výrazně snižuje hmotnost odpadu, jak dokazuje studie Insbrucké univerzity.

Víková jednotka A může být vzhledem ke dnu otočená o 180 stupňů tak, aby umožňovala otevírání levou či pravou rukou. Samostatná tyčka by měla být vždy na vnější straně, aby umožňovala jednodušší vyjmutí plného sáčku. BioMat-Combi lze snadno sejmout z podpěrek a podle potřeby přiblížit k pracovnímu místu. Pomocí krátkých nebo dlouhých tyček může být BioMat-Combi individuálně upraven na výšku pro jedno - či vícečlennou domácnost.

Dodavatel: HBABio, spol. s r.o.


Odvětrávaný koš BioMat Combi®
Odvětrávaný koš BioMat Combi®
Odvětrávaný koš BioMat Combi®
Odvětrávaný koš BioMat Combi®

Odvětrávaný koš BioMat Combi®
Odvětrávaný koš BioMat Combi®
Odvětrávaný koš BioMat Combi®