Násada žížal do vermikompostéru

Násada žížal do vermikompostéru

Dostupnost: skladem
Kód: E101ziz
Přepravní hmotnost zboží: 1kg
300,‐261,‐ bez DPH
×

Důležité upozornění:

  • Při OSOBNÍM ODBĚRU (Praha 6) lze žížaly pořídit celoročně v závislosti na tom, jak se množí
  • Dopravcem dodáváme žížaly pouze za příznivých venkovních teplot.
  • V zimním období (listopad - únor) a v letním období (květen - září) vzhledem k riziku úhynu během přepravy termín vždy domlouváme dle počasí.
  • Násadu žížal dodáváme přednostně k zakoupenému vermikompostéru, samostatně Vám je umíme dodat v závislosti na tom, jak se zrovna množí...

Při vermikompostování se využívá schopnosti žížal přeměňovat rostlinné zbytky na velmi kvalitní organické hnojivo - vermikompost. Tento způsob kompostování ocení lidé, kteří nemají vlastní zahradu, na které by mohli kompostovat. Vermikompostér lze umístit do prostoru, kde se teplota pohybuje mezi 10 - 25º C: na chodbu, na balkón (duben-říjen), do garáže, sklepa, dílny, kuchyně, do třídy ve škole či do kanceláře. Při dodržování správných zásad vermikompostování obsah kompostéru nezapáchá.

Vermikompostéry VermiHut používáme již mnoho let v našich domácnostech i v kanceláři na Praze 6 - Dejvicích. Máte-li zájem, můžeme Vám po předchozí domluvě ukázat, jak vermikompostér funguje. Uvidíte patra plná žížal, bioodpadu i hotového vermikompostu. A jako bonus Vám ukážeme malý zázrak - žížaly v otočném kompostéru Jora, kam se nám náhodou dostaly a kde se už dva roky výtečně množí a produkují báječný vermikompost.

Více o vermikompostování najdete na stránkách:

 

Potřebujete žížaly ve větším množství pro zahradní vermikompostování? Kontaktujte nás na obchod(zavinac)ekodomov.cz.